Geomag Mechanics magnetická stavebnice 103 ks

Kód: 726-GEOMAG
1 hodnocení
Značka: GEOMAG
689 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEOMAG jsou jedinečné švýcarské magnetické konstrukční stavebnice, které umožňují díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií. Základními stavebními prvky stavebnice GEOMAG jsou magnetické tyčinky, panely a ocelové kuličky o průměru 12,7 mm.

Řada GEOMAG Mechanics je určena pro všechny, kteří chtějí objevit principy fungování mechaniky, pák, strojů atd. Použijte kuličky jako ložiska a rozhýbejte své modely!

Balení obsahuje celkem 103 dílů - 18 magnetických tyčinek, 35 ocelových kuliček, 2 věžičky, dalších 48 plastových součástek a základní návod.

Stavebnice GEOMAG mají vynikající odolnost proti opotřebení a jejich absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha atesty a certifikáty a jsou vyráběny výlučně ve Švýcarsku a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Stavebnice GEOMAG rozvíjí dětskou kreativitu, prostorové vnímání, vnímání tvarů, matematické a geometrické myšlení, jemnou motoriku, ale hlavně zaručí spoustu hodin zábavy! Jsou vzájemně kompatibilní mezi sebou a lze tak více stavebnic skládat navzájem.

Stavebnice GEOMAG se používají také jako zábavná didaktická pomůcka pro mateřské školky, učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Podívejte se i na naše další produkty GEOMAG!

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGNETICKÉ STAVEBNICE GEOMAG
Design: GEOMAG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: