Geomag Kor Proteon Aki magnetická stavebnice 53 ks

Kód: 611-GEOMAG
Výprodej
1 hodnocení
Značka: GEOMAG
299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEOMAG jsou jedinečné švýcarské magnetické konstrukční stavebnice, které umožňují díky jednoduchému stavebnímu systému vytvářet nepřeberné množství obrazců, tvarů a objektů, jejichž rozmanitost je limitována pouze Vaší fantazií.

Stavebnice GOMAG KOR se odlišuje od klasického Geomagu naprosto vším. Nejsou zde známé tyčinky a kuličky, ale z magnetických dílů stavíte zvířátka nebo jiné tvory. Základem modelu (tvora) je ocelová kulička o větším průměru cca 20 mm, na kterou se magneticky přichytí plastové díly, takže výsledkem je základní koule nebo vejce. Na to celé se pak nasazují barevné krytky, až vznikne tvor (zvíře, pták nebo superhrdina). Pootáčením nebo prohazováním dílů se pak postavička může měnit do různých podob.

Balení obsahuje celkem 53 dílů.

Stavebnice GEOMAG mají vynikající odolnost proti opotřebení a jejich absolutní zdravotní nezávadnost je potvrzena mnoha atesty a certifikáty a jsou vyráběny výlučně ve Švýcarsku a v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti.

Stavebnice GEOMAG rozvíjí dětskou kreativitu, prostorové vnímání, vnímání tvarů, matematické a geometrické myšlení, jemnou motoriku, ale hlavně zaručí spoustu hodin zábavy! Jsou vzájemně kompatibilní mezi sebou a lze tak více stavebnic skládat navzájem.

Stavebnice GEOMAG se používají také jako zábavná didaktická pomůcka pro mateřské školky, učební pomůcka v hodinách geometrie, fyziky i přírodopisu, elegantní a atraktivní dekorace a dokonce jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Podívejte se i na naše další produkty GEOMAG!

Doplňkové parametry

Kategorie: MAGNETICKÉ STAVEBNICE GEOMAG
Design: GEOMAG
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/* animace vyhledávacího pole */ /* automaticke scrollovani na konci stranky */